طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی و ….

طراحی واکنشگرا

امروزه کاربران اینترنت از نمایشگرهای مختلفی در ابعاد بزرگ و کوچک برای دستیابی به وب سایت ها استفاده می کنند و در این میان کاربران موبایل و تبلت روز به روز در حال افزایش است . طراحی وب ریسپانسیو و واکنش گرا طراحان وب را قادر می سازد تا با پیاده سازی وب سایت انعطاف پذیر نسبت به تغییر اندازه صفحه نمایش دستگاه کاربران واکنش نشان دهد . یکی از مزایای مهم طراحی وب سایت ریسپانسیو تاثیر فوق العاده ی آن در بهینه سازی (سئو سایت) می باشد و باعث ارتقای رتبه ی وب سایت شما خواهد شد .

سایت دو زبانه یا چند زبانه

باتوجه به اینکه تمامی روابط بین افراد و شرکت های موجود در جهان به سمت ارتباطات مجازی میرود داشتن سایتی که قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از راه های معرفی یک شرکت به تمام جهان چند زبانه کردن سایت است . با این کار می توانید در سراسر جهان بازدید کننده های خود را داشته باشید و روابط کاری خود را افزایش دهید.اگر به دنبال طراحی وب سایت دو زبانه یا چند زبانه برای کسب و کار خود هستید ما با همراهی کادری مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی هستیم.

سفارشی سازی آسان

گاهی نیازهای یک مشتری فراتر از یک وب سایت معمولی است ، نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد تا تجارت آنها به هدف خود برسد. اگر شما هم برنامه ریزی خاصی برای راه اندازی یک وب سایت دارید، اهداف بلند مدتی را دنبال می کنید و امکانات مورد نیاز شما فراتر از پلن های تعریف شده ما می باشد ، می توانید اهداف ، نیازها و امکانات موردنیاز خود را با ما در میان بگذارید تا وب سایت شما به صورت کاملا اختصاصی و طبق نیاز های شما طراحی شود.

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه یکی از روش های نوین فروش محصولات استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی است. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی انبار فیزیکی ندارند و حتی کالاهای غیر فیزیکی مثل کارت شارژ و … را به فروش می رسانند. به تازگی این گونه سایت ها در ایران مورد توجه زیادی قرارگرفته اند و اکثر مشتریان به خصوص قشر جوان جامعه ترجیح می دهند که به صورت الکترونیک کالای خود را خریداری نمایند.فروشگاه اینترنتی شامل وب سایتی است که امکان نمایش محصولات به همراه ویژگی های آنها را فراهم می کند این وب سایت با امکاناتی که دارد می تواند محصول یا خدمتی که از طرف فروشنده تولید می شود را به کاربران مختلف معرفی کند ،ویژگی ها و مشخصات آن را نمایش دهد و امکان سفارش و نهایتا خرید از طرف کاربر را فراهم کند. طراحی سایت های فروشگاهی خود را به ما بسپارید.

عوامل مؤثر بر توسعه سایت چیست؟

راه های متعددی برای توسعه سایت وجود دارد اما تمامی آنها نیازمند پایه ریزی جهت ساخت زیرساخت مناسب برای کاربران در سایت دارد. طراحی گرافیکی حرفه ای و چیدمان درست می تواند اولین گام برای این امر باشد. از دیگر عوامل تاثیر گذارد بر رشد و برندینگ می توان به عوامل زیر توجه کرد:

  • سئو
  • بازاریابی محتوا
  • ویدئو مارکتینگ
  • تبلیغات اینترنتی
  • توسعه شبکه های اجتماعی

بهینه سازی و سئو سایت

موتورهای جستجو ۸۵% از بازدید واقعی شما را تشکیل میدهد. اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند. امروزه داشتن تنها یک سایت کافی نیست ، سئو یکی از نیاز های هر سایتی است. رعایت اصول سئو در سایت باعث موفقیت میشود و بازدید فراوانی برای آن به ارمغان بیاورد.