طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

طراحی اوراق اداری و یا طراحی ست اداری یکی از اصول مهم در تبلیغات هماهنگی است تا در نهایت کل مجموعه به هدف غایی خود برسد. علاوه بر طراحی هر یک از عناصر تبلیغاتی باید به فکر هماهنگ کردن آن ها نیز باشیم تا تاثیری قوی تر از پیش را بر مشتریانتان بگذارید.

پرتو در طراحی ست اداری شما چگونه عمل می کند:

ما ابتدا عناصر گرافیکی شما را مورد بررسی قرار می دهیم .سپس سعی می کنیم با استفاده از رنگ های سازمانی شما و عناصر موجود آن ها را به هم ارتباط دهیم .در این راه معمولا از الگوهای تکرار شونده رنگ های مکمل و یک سری از راهکارهای مرتبط سازی استفاده می کنیم .در این میان ممکن است عناصر قدیمی شما (کارت ویزیت و لوگو و…) کفایت لازم را چه به لحاظ طراحی و چه به لحاظ وجودی برای طراحی ست اداری شما را نداشته باشند نگران نباشید تیم طراحی ما به الگوهای قدیمی شما را به روز رسانی می کنند، آنها را برای استفاده مناسب میسازند و در جایگاه خود استفاده می کنند.

ست اداری

ممکن است برای مجموعه ی خود هنوز رنگ خاص یا لوگوی خاصی در نظر نگرفته باشید. پرتو شما را همراهی می کند تا بتوانید رنگ مورد نیاز خود را پیدا کنید و با استفاده از رنگ های مکمل فضای کم نظیری به ارمغان آوریم.

سپس هر یک از عناصر شما را بر اساس رنگ لوگو الگو یا هر عنصری که برای شما اهمیت دارد طراحی و نهایتا تلفیق می کنید.یک ست اداری موفق خود یک تبلیغ محسوب میشود.

ما برای ست اداری شما برنامه ایی ویژه داریم.ست اداری در پرتو شامل موارد زیر است:

  • سربرگ A4
  • سربرگ A5
  • کارت ویزیت(2 رو)
  • پاکت A4
  • برچسب سی دی
  • یادداشت A6
  • یک عدد Wallpaper

شما با داشتن این مجموعه می توانید به بسیاری از نیازهایتان پاسخ دهید.در صورت نیاز می توانید به جای هریک از موارد فوق عنوان مورد نیازی که مخصوص کار خودتان هست را سفارش دهید.مثل انواع بلیط بارکد فاکتور سررسید اسناد و ….

طراحی ست اداری

با یک پارچه کردن اوراق خود می توانید بسیار تاثیر گذار تر از قبل ظاهر شوید . طراحی ست اداری نشان دهنده ی هویت سازمان یافته ی شما می باشد. اگر بخواهید این هویت را در ذهن مخاطبتان داشته باشید لازم است تا یک رنگ شوید ! و تمام اوراقتان از رنگی سازمانی و طرح تکرار شونده ( Pattern ) اختصاصی پیروی کنند. این هویت در طراحی ست اداری به اوج خود میرسد و تاکید بر اصالت یکی از مهمترین اصول موفقیت شما خواهد بود .